Tüketici Hizmetleri

Nasıl başlasak? 1958'den bu yana kedilerin guruldayan karınlarını susturmalarına yardımcı oluyoruz. Bu gerçekten uzun bir zaman ve bu zamanı WHISKAS® mamalarının mükemmel besin değerlerinden ödün vermeden nasıl daha lezzetli bir hale getirilebileceğini düşünerek geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Ürünlerimize gelirsek, kedi dostunuza her zaman en iyisini verdiğinizden emin olabilirsiniz.Beslenme ve bakım konusunda sürekli olarak daha iyisini sağlayan ürünler geliştirmek için WALTHAM Evcil Hayvan Beslenme Merkezi ile birlikte çalışıyoruz. Şeflerimiz yepyeni lezzetli tarifler geliştirmek ve eski tariflerimizi mükemmel hale getirmek için gayret göstererek kedinizin bayılacağı son derece lezzetli mamalar hazırlıyorlar. Tüm mamalarımızın doğal ve tam anlamıyla besleyici ve dengeli olmasına özen gösteriyor ve böylelikle tüm evcil hayvanların daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

Bizi veya WALTHAM Evcil Hayvan Beslenme Merkezini daha yakından tanımak isterseniz, lütfen bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin.

Ayrıntılı bilgi için Waltham.com adresini ziyaret edin.

Tüm çalışmalarımızda kedilere olan sevgimizi görebilirsiniz ve bizimle çalışan herkes hayvanlara tutkuyla bağlıdır.

WHISKAS® Müşteri Hizmetleri ekibimiz besin değerleri, beslenme kuralları ve bakım tavsiyeleri dahil olmak üzere ürünlerimizle ilgili tüm sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacaktır.

Ekibimizle görüşmek için websitemizdeki formu online olarak doldurabilirsiniz.