Hakkımızda

WHISKAS® markası 1958'den beri kedi maması üretiyor ve tüm ürünlerimizde bu deneyimden yararlanıyoruz. Bize sadece lezzetli ürünler geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm kedilerin sağlıklı ve mutlu yaşamaları için gayret gösteriyoruz.

WHISKAS® markası, yaşam yolculuklarının tamamında kedilere eşlik ediyor – kediniz bizimle birlikte büyürken, biz de sürekli olarak beslenme ve bakım hizmetlerimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz.

WHISKAS® olarak, insanların kedilerini ne kadar çok sevdiklerini biliyor ve anlıyoruz – biz de aynı şekilde hissediyoruz. Onları özgür ruhlarından ötürü seviyor fakat aynı zamanda sevgiye ve ilgiye ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Kedi sahiplerinin bu ilgiyi gösterebilmesinin en iyi yolunun kedinin en doğal içgüdülerini anlamaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu doğal içgüdüler, genellikle gizemli ve kafa karıştırıcı davranışlarına bakıldığında gözlemlenebilir ve kedi sahiplerinin kedilerine mümkün olan en iyi şekilde bakmalarını sağlamak için bu davranışları inceleyerek kedi dostlarımızı herkesten iyi anlamayı başardık.

WHISKAS® üreticileri olarak, kedi sahiplerinin kedilerini en sağlıklı ve lezzetli şekilde beslemelerini mümkün kılan ürünler üretmekten gurur duyuyoruz. Beslenme ve bakım konusunda sürekli olarak daha iyisini sağlayan ürünler geliştirmek için WALTHAM Evcil Hayvan Beslenme Merkezi ile birlikte çalışıyoruz. Kedinizin içgüdüsel olarak ihtiyaç duyduğu doğal, tam ve dengeli beslenmeyi sağlayan mamalarımız sayesinde, dünyadaki bütün kedilerin daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarına yardımcı oluyoruz.